top of page

Projekt Radčice

Realizace 10 bytů.

Projekt NIKÉ RADČICE vrací do života další zajímavou nemovitost. Jedná se o objekt bývalé mateřské školky, následně pobočky gymnázia, který je již 4 roky opuštěný a postupně chátrá. 

Uzavřený komplex s vlastním pozemkem přímo vybízí k bytové výstavbě se zaměřením na rodiny s dětmi.


Plánujeme objekty výškově sjednotit na dvoupodlažní a vybudovat zde cca 10 bytů velikosti 3kk a 4kk s balkóny a vstupy do společné zahrady kolem objektů. Protože chceme do lokality přilákat rodiny s dětmi a mladší populaci, cílíme na bytovou výstavbu v běžně dostupném dobrém standardu. Funkční komfort bez příkras.


Funkčnost, čistota tvaru, ekonomičnost a praktičnost jsou zde zadáním, které budeme s architekty a projektanty plnit. Každý byt bude vybaven adekvátním počtem parkovacích míst a bude mít podíl na společném prostoru zahrady, upravené k odpočinku, hře a komunitnímu životu obyvatel lokality. 

Jako občanskou vybavenost, kterou v rámci objektu nařizuje platný ÚP, chceme ideálně realizovat kavárnu nebo pekařství. Obojí v v Radčicích chybí a dle malé ankety uspořádané mezi místními obyvateli, by se setkala se značným ohlasem. 

Power in Numbers

30

Programs

50

Locations

200

Volunteers

Project Gallery

bottom of page